resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Projekty

Externí projekty a spolupráce

unz-logo-red.png

Učitel naživo

Gymnázium Duhovka bylo v letech 2016 až 2018 významnou partnerskou školou projektu Učitel naživo. Učitel naživo je jednoletý nebo dvouletý výcvik pro budoucí učitele. Studenti ve výcviku získávají sebevědomí učit prostřednictvím rozsáhlé praxe, seminářů a sdílením zkušeností. Gymnázium Duhovka je jednou z tréninkových škol, na kterých se konají praxe studentů. Studenti docházejí po celý školní rok jednou týdně do vybraných vyučovacích hodin, kde pozorují výuku, asistují a učí párově i samostatně pod dohledem svého provázejícího učitele. 

Více o projektu se dozvíte na webových stránkách a také na facebooku.

logolink_op_vvv_hor_barva_cz.jpg

Projekt ,, Zkvalitnění vzdělávacího procesu a podpora integrace studentů z cizojazyčného prostředí“ spolufinancován Evropskou unií

Gymnázium Duhovka se zapojilo do Operačního program Výzkum, vývoj a vzdělávání - výzvy č. 42, která je zaměřena na Zlepšení kvality vzdělávání a výsledkůžáků v klíčových kompetencích.V našem projektu cílíme na žáky z cizojazyčného prostředí, projekt je  zaměřen na podporu studentů při adaptaci na české prostředí, osvojení školních návyků a úzkou spolupráci s rodinou při tomto procesu.  

Využilo možnosti získat fin. prostředky z tvz. šablon. Projekt je zaměřený na podporu žáků z cizojazyčného prostředí, kterým z důvodu rozdílného sociokulturního prostředí hrozí školní neúspěch. Díky projektu můžeme financovat školního asistenta, který bude zapojen do procesu vybudování vzájemného vztahu a porozumění, jak potřebám studenta, tak školy.

logo_ctm_2.jpeg

CTM - Centrum pro talentovanou mládež, z.s.

Od roku 2015 naše škola spolupracuje s Centrem pro talentovanou mládež (CTM),
které nabízí studentům v Čechách a Evropě ojedinělý a atraktivní program online
studia v angličtině. V tuto chvíli studuje online kurzy 5 našich studentů a věříme, že
jejich počet se bude zvyšovat. číst dále

Více o projektu se dozvíte na webových stránkách a na facebooku.

Odkaz na aktuální informace ohledně registrací do zimního semestru zde.

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png