resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Novinky

ib_logo.png

Naše gymnázium v síti IB world schools!

S radostí oznamujeme, že 7. května 2019 zařadila International Baccalaureate Organization (IBO) naše gymnázium do sítě IB world schools oprávněných poskytovat svým studentům IB Diploma Programme (IB DP) zakončený mezinárodně uznávanou maturitní zkouškou!

Studenti (počínaje letošní sextou) tak budou mít od září 2019 možnost v septimě a oktávě absolvovat všestranně zaměřený vzdělávací program v anglickém jazyce. Poděkování patří celému IB týmu (v čele s koordinátorem K. Berrym) za pečlivou přípravu školy na tento milník.

Autorizační dopis potvrzující zařazení naší školy do sítě IB k nahlédnutí zde.

eu_logo.png

Evropské projekty

V období od 8/2018 do 7/2020 realizujeme na škole evropský projekt zaměřený na zvýšení kvality vzdělávání pro žáky s odlišným mateřským jazykem finančně podpořený ve výzvě 28 Operačního programu Praha pól růstu. 

Více informací včetně fotogalerie naleznete zde.

Výsledky přijímacího řízení

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu od školního roku 2019/2020,

výsledky přijímacího řízení naleznete zde (řádný termín) a zde (náhradní termín).

Všem, kteří složili přijímací zkoušku úspěšně, gratulujeme! 

18n24_gymnazium_duhovka_-_pohlad_2b.jpg

Vnitroblok

Projekt Vnitroblok vznikl společným zájmem studentů, rodičů a pedagogického sboru naší školy.

Cílem projektu je využít prostor, který se nachází v areálu školy, obklopen budovou gymnázia - tedy pravým křídlem budovy Masarykovy školy.

Vytvořme prostor, kde se budeme moci scházet, učit se, odpočívat a tvořit. "Dvorek", který bude náš - studentů, učitelů, rodičů - komunity gymnázia. Více o projektu a možnostech zapojení zde.

duhovka_cz.jpg

Večer pro Duhovku

Vážení rodiče, přátelé Duhovky,


je nám potěšením pozvat vás při příležitosti 10. výročí vzniku Duhovky na první benefiční večer, a tím Vám představit nový společný prostor – Spolek pro Duhovku.
Posláním Spolku je finančně podporovat všechny instituce skupiny Duhovka a posílit jejich multikulturní a sociálně různorodé prostředí. Během večera Vám představíme vybrané školní projekty, které bychom rádi za Vaší podpory zrealizovali. Současně představíme koncept sociálních stipendií.
Cena vstupenky zahrnuje vše od okamžiku vašeho vstupu – nápoje, jídlo a příjemnou zábavu po celý večer. V průběhu večera proběhne dražba i tombola. Podrobnosti o předmětech dražby se brzy dozvíte na webu Duhovky Group.
Zakoupením vstupenky přispějete do Spolku pro Duhovku, kam bude zaslán také výtěžek
z celého večera.
Zakupte si vstupenky do 15. dubna a využijte tak zvýhodněné ceny v síti GoOut.
„Společně pro naše děti“ – tak chceme vykročit do další duhovkové desítky.

Těšíme se na vás,
Ivana a Tomáš Janečkovi

Přijímací řízení 2019

Informace k vyhlášení 1. kola přijímacího řízení do 1. ročníku na Gymnáziu Duhovka, s.r.o. pro školní rok 2019/2010 - zde.

family_day_148_5x210_web.jpg

Family Day

Oslavte s námi 10 let Duhovky.

Těšíme se na Vás! 2764.png  1f60e.png

sun-flower-1536088_960_720.jpg

Letní prázdniny a úřední hodiny sekretariátu

Vážení rodiče a kolegové, naše milé studentstvo,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém školním roce, přejeme Vám odpočinkové léto a těšíme se na Vás opět v pondělí 3. září 2018! ^__^

V případě potřeby ve škole něco zařídit je možné využít úřední hodiny sekretariátu - od 2. 7. do 24. 8. 2018 - pracovní dny 8 - 14 hodin. Před návštěvou školy můžete kontaktovat sekretariát pomocí [javascript protected email] či telefonicky - pí Rutová (728 211 093) nebo pí Klabíková (602 727 668).

ředitelství školy

plakat_cz.jpg

Zahradní slavnost 2018

Přijměte naše srdečné pozvání na zahradní slavnost "CESTA KOLEM SVĚTA", pořádanou 28. 6. 2018 od 16h studenty 2A a 2B, k příležitosti ukončení šk. roku 2017/18.
Boarding Pass zakoupíte u studentů sekund každý den o velké přestávce nebo je možné ho rezervovat na e-mailu [javascript protected email] a vyzvednout v den konání akce nebo v kanceláři školy.
Zábava a občerstvení ze všech koutů světa nebude chybět! 1f609.png
Těšíme se na Vás! 2764.png
Za Duhovku 2A+2B 1f60e.png

ohp2018_logo_barevny_podklad.png

Festival Open House Praha 2018

Zveme vás na čtvrtý ročník festivalu Open House Praha!

Během víkendu 19.–20. května 2018 se díky festivalu Open House Praha otevře 65 architektonicky zajímavých a běžně nepřístupných budov a prostorů. Pro zájemce tak bude možné prohlédnout si stavby historické, moderní i současné architektury, nahlédnout do kancelářských nebo administrativních budov, paláců či nádraží.

K události se připojuje i naše Gymnázium DUHOVKA. Přivítáme vás v sobotu 19. května 2018 mezi 9.- 18. hodinou.

Zdaleka se však nemusíte omezovat jen na naši městskou část. Naplánujte si procházku po vybraných otevřených budovách po celé Praze. Seznam všech zpřístupněných objektů v rámci festivalu Open House Praha 2018 najdete na festivalových webových stránkách www.openhousepraha.cz.

Těšíme se na Vás! Vaše Duhovka

www.openhousepraha.czwww.facebook.com/openhousepraha
Festival Open House Praha je součástí celosvětové sítě Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org)

«» | 2 | | | ...
Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png