s._7.jpg

Pozvánka na den otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,

srdečně Vás zveme na 1. den otevřených dveří v našem osmiletém česko-anglickém montessori Gymnáziu Duhovka, který proběhne 15. listopadu 2022.

• 08:00 - 08:30 - Prohlídka školy
  • 08:30 - 10:00 - Otevřená výuka a prohlídka školy
  • 10:00 - Setkání s vedením školy (prezentace a prostor pro dotazy)
  • 10:30 - 12:00 - Otevřená výuka a prohlídka školy
  • 17:00 - 17:30 - Prohlídka školy
  • 17:30 - Setkání s vedením školy (prezentace a prostor pro dotazy)

Těšíme se Vaši návštěvu!

web_-_letni_prazdniny.jpg

Letní prázdniny a úřední hodiny sekretariátu

Vážení rodiče a kolegové, milí studenti,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém školním roce, přejeme Vám odpočinkové léto a těšíme se na Vás opět ve čtvrtek 1. září 2022! ^__^

Během prázdnin je možné využít v případě potřeby úřední hodiny sekretariátu - od 7. 7. do 19. 8. 2022 v pracovní dny v čase 8 - 14 hodin

vedení školy

eu_logo.png

Rozvoj demokratické kultury

Od 1. 9. 2021 do 31. 8. 2023 Gymnázium Duhovka realizuje projekt finančně podpořený v evropském programu OP Praha - pól růstu ČR (výzva 58), který mj. pomáhá vytvářet ve škole demokratické klima a podporovat demokratickou kulturu. Více k projektu zde.

logo_gym_cs.png

Výsledky přijímacího řízení 2022

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu od školního roku 2022/2023,

výsledky přijímacího řízení řádného termínu naleznete zde.

Děkujeme všem za zájem o studium u nás a těm, kteří složili přijímací zkoušku úspěšně, gratulujeme a těšíme se!

5y8a5122.jpg

Pozvánka na den otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,

srdečně Vás zveme na 2. den otevřených dveří v našem osmiletém česko-anglickém montessori Gymnáziu Duhovka, který proběhne 10. února 2022.

• 08:00 - 08:30 - Prohlídka školy
  • 08:30 - 10:00 - Otevřená výuka a prohlídka školy
  • 10:00 - Setkání s vedením školy (prezentace a prostor pro dotazy)
  • 10:30 - 12:00 - Otevřená výuka a prohlídka školy
  • 17:00 - 17:30 - Prohlídka školy
  • 17:30 - Setkání s vedením školy (prezentace a prostor pro dotazy)

Těšíme se Vaši návštěvu!

web_-_vanoce.jpg

Vánoční prázdniny a provoz kanceláře školy

Vánoční prázdniny (vč. ředitelského volna) proběhnou od 20. 12. do 2. 1. 2022. Kancelář školy je ve dnech 20. - 23. 12. otevřena 8:30 - 14:00.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků! ♥

logo_gym_cs.png

Výsledky přijímacího řízení 2021

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu od školního roku 2021/2022,

výsledky přijímacího řízení řádného termínu naleznete zde.

Děkujeme za zájem o studium u nás. Těm, kteří složili přijímací zkoušku úspěšně, gratulujeme!

mru2.jpg

Úřední hodiny kanceláře školy

Úřední hodiny kanceláře školy jsou bez omezení, tedy denně od 8 do 15:30.

Fyzická návštěva školy v nutných případech možná s respirátorem PPF2 či vyšší, případně je možné využít komunikaci telefonní (241 404 217) či mailovou ([javascript protected email]).

modry_unor.jpg

Modrý únor

Výuka na dálku bohužel pokračuje, ale i tak nemusíme být pořád online!

1f535.png Na únorové dny až do jarních prázdnin jsme studentům primy až sexty naordinovali tzv. "modrý únor" - jedna rozumná venkovní offline aktivita tak každodenně nahrazuje jedno online vysílání. Upravené rozvrhy hodin pro únorové týdny naleznete zde.

Tak ať těm našim růžolícím studentům měsíc pěkně utíká!

online.jpg

My během pandemie

Od poloviny října je výuka na gymnáziu opět realizována v online prostředí. Podobně jako na jaře používáme Google nástroje, které byly z části využívány již před uzavřením škol. Výuka probíhá podle upraveného rozvrhu hodinu, zastoupeny jsou všechny předměty.

On-line výuka klade zvýšené nároky na samostatnost a sebeorganizaci studentů, často však nerozvíjí sociální a emocionální dovednosti. To se snažíme minimalizovat důrazem na skupinovou práci a propojováním studentů napříč ročníky. Akcentujeme rovněž prvky společenské odpovědnosti. S fungováním v online prostředí pomáhají i starší spolužáci - třeba těmito tipy. ❤

Abychom podpořili pohyb studentů v době izolace, dali jsme jim prostor rozvíjet své zájmy a objevovat nové. Nabízíme studentům aktivity nad rámec běžné výuky. Na jaře bylo vyhlášeno několik pohybových výzev, pekařská výzva a největšího zájmu se těšil P.E. cup, do kterého se zapojilo 246 studentů a učitelů.

Z iniciativy studentů školního parlamentu vznikl studentský blog, na kterém studenti mohou sdílet svoji tvorbu (malba, kresba, příběhy, videonahrávky atd.). Od listopadu funguje na YouTube kanálu gymnázia Duhovková televize, kde studenti připravují s učiteli každotýdenní vysílání.

«»1 | | | ...