mru2.jpg

Úřední hodiny kanceláře školy

Úřední hodiny kanceláře školy jsou bez omezení, tedy denně od 8 do 15:30.

Fyzická návštěva školy v nutných případech možná s respirátorem PPF2 či vyšší, případně je možné využít komunikaci telefonní (241 404 217) či mailovou ([javascript protected email]).

modry_unor.jpg

Modrý únor

Výuka na dálku bohužel pokračuje, ale i tak nemusíme být pořád online!

1f535.png Na únorové dny až do jarních prázdnin jsme studentům primy až sexty naordinovali tzv. "modrý únor" - jedna rozumná venkovní offline aktivita tak každodenně nahrazuje jedno online vysílání. Upravené rozvrhy hodin pro únorové týdny naleznete zde.

Tak ať těm našim růžolícím studentům měsíc pěkně utíká!

online.jpg

My během pandemie

Od poloviny října je výuka na gymnáziu opět realizována v online prostředí. Podobně jako na jaře používáme Google nástroje, které byly z části využívány již před uzavřením škol. Výuka probíhá podle upraveného rozvrhu hodinu, zastoupeny jsou všechny předměty.

On-line výuka klade zvýšené nároky na samostatnost a sebeorganizaci studentů, často však nerozvíjí sociální a emocionální dovednosti. To se snažíme minimalizovat důrazem na skupinovou práci a propojováním studentů napříč ročníky. Akcentujeme rovněž prvky společenské odpovědnosti. S fungováním v online prostředí pomáhají i starší spolužáci - třeba těmito tipy. ❤

Abychom podpořili pohyb studentů v době izolace, dali jsme jim prostor rozvíjet své zájmy a objevovat nové. Nabízíme studentům aktivity nad rámec běžné výuky. Na jaře bylo vyhlášeno několik pohybových výzev, pekařská výzva a největšího zájmu se těšil P.E. cup, do kterého se zapojilo 246 studentů a učitelů.

Z iniciativy studentů školního parlamentu vznikl studentský blog, na kterém studenti mohou sdílet svoji tvorbu (malba, kresba, příběhy, videonahrávky atd.). Od listopadu funguje na YouTube kanálu gymnázia Duhovková televize, kde studenti připravují s učiteli každotýdenní vysílání.

pozvanka_dod.jpg

Pozvánka na dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,

srdečně Vás zveme na 2. den otevřených dveří v našem osmiletém česko-anglickém montessori Gymnáziu Duhovka, který proběhne 4. února 2021.

• 10:00 - 10:30 Online setkání s vedením školy I. - odkaz zde
  • 16:00 - 16:30 Online setkání s vedením školy II. - odkaz zde
  • 17:00 - 18:00 - Prohlídka školy (fyzicky na Ortenově náměstí 1275/34, Praha 7)
  • Individuální online rozhovor s ředitelem školy - odkaz na rezervaci časového okna zde

Informace o příjímacím řízení naleznete zde.

Těšíme se Vaši návštěvu - ať už fyzicky nebo on-line!

Gymnázium Duhovka

s._16_-_tridni_ucitele.jpg

Nový školní rok 2020/21

Milí studenti,

nejen třídní učitelé Vás zdraví a vzkazují, že nový školní rok 2020/21 zahájíme 1. září 2020 od 8:30 ve škole ve vašich kmenových učebnách.

Rozvrhy hodin pro jednotlivé třídy naleznete zde.

Těšíme se na Vás!

tým gymnázia

web_-_letni_prazdniny.jpg

Letní prázdniny 2020

Vážení rodiče, kolegové, naši milí studenti,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém školním roce a podporu při koronavirové výuce. Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na Vás opět v úterý 1. září 2020!

Úřední hodiny kanceláře školy jsou v období 29. 6. - 14. 8. stanoveny v pracovní dny od 8 do 14 hodin.

za celé gymnázium BGl - TKu - PHo

logo_gym_cs.png

Výsledky přijímacího řízení 2020

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu od školního roku 2020/2021, výsledky přijímacího řízení řádného termínu naleznete zde.

Všem, kteří složili přijímací zkoušku úspěšně, gratulujeme!

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které, prosíme, odevzdejte v kanceláři školy ihned po 1. vstupu do budovy školy, naleznete zde.

Děkujeme za spolupráci!

mz_anotace.jpg

Maturita 2020

V první polovině června maturujeme - konkrétně písemně (1. - 2. 6. didaktické testy) a ústně (4. - 16. 6. 2020) - harmonogram zde. Slavnostní zakončení maturit pak proběhne v Břevnovském klášteře (24. 6. od 17:30) předáváním maturitních vysvědčení.

Oktavánům a studentům DS přejeme hodně úspěchu!

pz.png

Přijímací zkoušky 2020 / Entrance exams 2020

Nové termíny přijímacích zkoušek do primy jsou k dispozici zde. / New terms of entrance exams you can find here.

Těšíme se na brzké setkání s Vámi! / Looking forward to see you soon!

«»1 | | | ...