dod_facebook_gymnazium_cz.jpg
family_day_148_5x210_web.jpg

Family Day

Oslavte s námi 10 let Duhovky.

Těšíme se na Vás! 2764.png  1f60e.png

sun-flower-1536088_960_720.jpg

Letní prázdniny a úřední hodiny sekretariátu

Vážení rodiče a kolegové, naše milé studentstvo,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém školním roce, přejeme Vám odpočinkové léto a těšíme se na Vás opět v pondělí 3. září 2018! ^__^

V případě potřeby ve škole něco zařídit je možné využít úřední hodiny sekretariátu - od 2. 7. do 24. 8. 2018 - pracovní dny 8 - 14 hodin. Před návštěvou školy můžete kontaktovat sekretariát pomocí [javascript protected email] či telefonicky - pí Rutová (728 211 093) nebo pí Klabíková (602 727 668).

ředitelství školy

plakat_cz.jpg

Zahradní slavnost 2018

Přijměte naše srdečné pozvání na zahradní slavnost "CESTA KOLEM SVĚTA", pořádanou 28. 6. 2018 od 16h studenty 2A a 2B, k příležitosti ukončení šk. roku 2017/18.
Boarding Pass zakoupíte u studentů sekund každý den o velké přestávce nebo je možné ho rezervovat na e-mailu [javascript protected email] a vyzvednout v den konání akce nebo v kanceláři školy.
Zábava a občerstvení ze všech koutů světa nebude chybět! 1f609.png
Těšíme se na Vás! 2764.png
Za Duhovku 2A+2B 1f60e.png

ohp2018_logo_barevny_podklad.png

Festival Open House Praha 2018

Zveme vás na čtvrtý ročník festivalu Open House Praha!

Během víkendu 19.–20. května 2018 se díky festivalu Open House Praha otevře 65 architektonicky zajímavých a běžně nepřístupných budov a prostorů. Pro zájemce tak bude možné prohlédnout si stavby historické, moderní i současné architektury, nahlédnout do kancelářských nebo administrativních budov, paláců či nádraží.

K události se připojuje i naše Gymnázium DUHOVKA. Přivítáme vás v sobotu 19. května 2018 mezi 9.- 18. hodinou.

Zdaleka se však nemusíte omezovat jen na naši městskou část. Naplánujte si procházku po vybraných otevřených budovách po celé Praze. Seznam všech zpřístupněných objektů v rámci festivalu Open House Praha 2018 najdete na festivalových webových stránkách www.openhousepraha.cz.

Těšíme se na Vás! Vaše Duhovka

www.openhousepraha.czwww.facebook.com/openhousepraha
Festival Open House Praha je součástí celosvětové sítě Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org)

vanocni_setkani_pozvanka.jpg

Vánoční setkání 2017

duhovka_dod_pop-up_cz.jpg

Pozvánka na dny otevřených dveří

Vážení rodiče, milí studenti a přátelé školy,

srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří v našem osmiletém česko-anglickém montessori Gymnáziu Duhovka.

úterý 14. listopadu 2017 a v úterý 30. ledna 2018 jsme pro Vás připravili:

• 08:00 - 08:30 Přivítání s vedením školy
  • 08:30 - 10:05 Možnost nahlédnout do výuky ve vybraných třídách
  • 10:05 - 10:25 Coffee break s vedením/prohlídka školy
  • 10:25 - 12:00 Možnost nahlédnout do výuky
  • 17:00 - 17:30 Prohlídka školy
  • 17:30 - 18:30 Informační schůzka s vedením školy

Informace o přijímacím řízení 2018/2019 naleznete zde.

Těšíme se vaši návštěvu!

Gymnázium Duhovka

2-montessori_setkani_ucitelu_letak_a5.jpg

2. české montessori setkání učitelů

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!

KONFERENCE JE PŘESUNUTA NA SOBOTU 3. 2. 2018
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V NEDĚLI NE 5. 11. 2017 SE NEKONAJÍ

copy_of_dsc_7071.jpg

Podpořte naši knihovnu!

V úterý 26. 9. 2017 proběhlo milé setkání příznivců dobré četby u příležitosti slavnostního otevření knihovny. Knihovna je pro nás srdcem gymnázia. Prostorem, kde si studenti a učitelé budou moci nejen vypůjčit potřebnou literaturu či studijní materiály, ale také místem setkávání, pořádání akcí a relaxace. To vše v režii našich dvou skvělých knihovníků Václava Pergla a Ondřeje Janečka. Fotky z akce najdete zde

V rámci doprovodného programu akce jsme představili možnost zapojit se do dalšího rozvoje knižního fondu - pomocí voucherů můžete přispět i vy. Vyberte si jednu oblast, nebo klidně všechny tři. Děkujeme za podporu!

PODPORUJI ČETBU V ČESKÉM JAZYCE (vyriabilní symbol 101)
voucher_101.jpg

PODPORUJI ČETBU V ANGLICKÉM JAZYCE (variabilní symbol 102)
voucher_102.jpg

PODPORUJI POZNÁNÍ A BÁDÁNÍ (variabilní symbol 103)
voucher_103.jpg

Informace k platbě

• číslo účtu: 7032762001/5500
  • variabilní symbol: 101, 102 resp. 103 podle zvolené oblasti
  • do poznámky prosím uveďte vaše jméno, příjmení a "dar knihovně"
struny_detem_strom.png

Rodinný festival Struny dětem pro zvídavé děti a zvědavé rodiče

22. - 24. září 2017
divadlo Minor a Novoměstská radnice

Festivalový víkend je již za dvěřmi. Přijďte si užít skvělá představení, tvořivé dílničky a z našeho duhovkového fotokoutku si odneste originální památku.

Festival Struny dětem již osmým rokem nabízí uměnímilovným rodinám víkend naplněný zážitkovým poznáváním rozličných uměleckých forem. Posláním festivalu je přiblížit dětem umělecké prostředí takovou formou, aby jej přijaly za své, považovaly za přirozenou součást svého života a měly touhu se do něj vracet ~ ať již jako tvůrci či jako posluchači. Festival nabízí příležitost setkat se nablízko s osobnostmi české umělecké scény, nové zážitky a nečekané souvislosti.

Letos se představí ... JEREMY SHAFER / RADIM VIZVÁRY / EN.DRU / ONDŘEJ RUML / JARO COSSIGA / LENKA NOVÁ / FANFÁN TULIPÁN / LA ŠKOLA / LOUTKY V NEMOCNICI / STORYTELLING A DALŠÍ

Více info na webu festivalu. Ochutnávka podzimního programu zde

Těšíme se na Vás!

Duhovka