Evropské projekty

Projekt Zvýšení kvality vzdělávání pro žáky s odlišným mateřským jazykem na Gymnáziu Duhovka s.r.o.

(CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0000827)

V období od 1. 8. 2018 do 31. 7. 2020 realizuje Gymnázium Duhovka evropský projekt zaměřený na zvýšení kvality vzdělávání pro žáky s odlišným mateřským jazykem (Žáci s OMJ), finančně podpořený ve výzvě 28 Operačního programu Praha pól růstu.
Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: personální podpora škol a přímá podpora žáků s odlišným mateřským jazykem a jejich rodičů.

Díky finanční podpoře z evropských fondů a Magistrátu Hl. města Praha můžeme spolufinancovat pozici dvojjazyčného asistenta, doučování, odborná setkání pro rodiče, komunitní setkání a některé činnosti projektového vyučování. Všechny aktivity projektu jsou zaměřeny na podporu inkluzivního prostředí školy, aby se tu všichni mohli cítit dobře.

logolink-op-ppr.jpg

Laskavec - sekunda (projektové vyučování podpořeno v OP PPR, výzva 28)

video ke zhlédnutí zde

logolink-op-ppr.jpg

Vánoční setkání (komunitní setkání podpořeno v OP PPR, výzva 28)

logolink-op-ppr.jpg

Prima týden (projektové vyučování podpořeno v OP PPR, výzva 28)

video: https://drive.google.com/open?id=1fFNmmJ6GvI_MBwGR_WPqfREx1QAFXqI7

foto_vth.jpg

Odborní poradci v projektu Žáci s OMJ - Děkujeme!