Pro studenty

Možnosti stravování

dsc_2504.jpg

1. Jez!koncept v naší nové jídelně

(v 2.patře našeho gymnázia)

Od dubna 2018 jsme úspěšně zrekonstruovali prostory k účelům výdeje kvalitního stravování od firmy Jez!koncept.

Prezentaci firmy naleznete zde.

Přihláška ke stravování zde.

A "Jak to všechno funguje?"

Prezentacezde vás navede, jak se ke stravování přihlásit, jak objednávat a odhlašovat obědy a další důležité informace!

Přejeme vám - dobrou chuť!

logo_puzzlesalads.png

2. Saláty od firmy Puzzle Salads

Studenti dostávají každý týden na školní email nabídku, ze které si mohou prostřednictvím online formuláře navolit saláty na daný týden. Bližší informace o nabídce a složení salátů nalezenete na www.puzzlesalads.cz.

3. Jídelna Ertus – školní jídelny, s.r.o.

Jídelna je vzdálená od gymnázia cca 200m (Jankovcova 933/63, Praha 7)

• Denní výběr z pěti jídel a dvou polévek (každé jídlo se skládá z polévky,  hlavního jídla a zákusku, ovoce a nebo salátu).
  • Jídelníček je po přihlášení vždy uveřejněný od čtvrtka na následující týden na tomto odkazu (je možno si navolit jídlo na celý týden).
  • Obědy se vydávají vždy od 12:15
  • číslo účtu: 43-8024310237/0100