Pro studenty

Maturita 2022

Aktuální informace - maturita jaro 2022

v přípravě

• X. 4. 2022 - Deadline pro odevzdání maturitní práce (studenti 8Č)
  • 2. - 5. 5. 2022 - Písemné zkoušky společné (státní) části
  • X. - X. X. 2022 - Písemné zkoušky profilové (školní) části (pozvánky mailem)
  • X. - X. 5. 2022 - Ústní maturitní zkoušky (dle rozpisu)

Důležité informace

• Katalogy požadavků ke společné části maturitní zkoušky pro rok 2022 najdete na webové stránce nové maturity.
  • Český jazyk a literatura - kánon (seznam četby k maturitě v aktualizovaných kategoriích)

Profilová část - denní studium

maturitní témata aktualizována pro třídy 8Č a 8IB 2021/22

• Anglický jazyk (Berry, MA.)
  • Německý jazyk (Ing. Kučera)
  • Španělský jazyk (Mgr. Tomanová)
  • Matematika (RNDr. Šulc)
  • Dějepis (Mgr. Kopáček)
  • Občanský a společenskovědní základ (Mgr. Tejkal)
  • Základy ekonomie (Ing. Kučera)
  • Zeměpis (Mgr. Hopfinger)
  • Biologie (Dr. Opatová)
  • Fyzika (Mgr. Primová)
  • Chemie (Ing. Tejkalová)
  • Dějiny výtvarného umění (MgA. Špalová)

Profilová část - distanční studium

maturitní témata aktualizována pro třídu 4DS 2021/22

Absolventi gymnázia ❤

2021_-_oktava_b.jpg

2021 – oktáva B

třídní profesorka: Mgr. Lenka Nedvědová

(Burgetová Tereza, Hajmán Riikka, Holoubek Jan, Horák Samuel, Hradcová Julie, Imreová Rebecca, Janeček Josef, Kubík Kristián, Laštovka Pavel, Mares Anna, Or Gordon Tiana, Sonnberger Anita, Škácha David, Šubrtová Marie, Tománek Albert, Trmal Sebastian)

2021_-_oktava_a.jpg

2021 – oktáva A

třídní profesorka: Mgr. Markéta Králíčková, Ph.D.

(Beharová Sarah, Čapka Denis, Čásenská Barbora, Franco Bryan, Groh Tobias, Hudeček Martin, Leskour Jiří, Macháčková Berta, Middleton Tara, Palda Mikoláš, Petrikeev Alexey, Preiss Rudolf, Rokůsek Šimon, Štambach Jakub, Týcová Kristýna, Vodenka Karel)

8b_2020.jpg

2020 – oktáva B

třídní profesorky: Dr. Michala Opatová, Mgr. Ludmila Klejchová