resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Pro studenty

dsc_9521__2_.jpg

Maturita 2022

Aktuální informace - maturita jaro 2022

v přípravě

  • X. 4. 2022 - Deadline pro odevzdání maturitní práce (studenti 8Č)
  • 2. - 5. 5. 2022 - Písemné zkoušky společné (státní) části
  • X. - X. X. 2022 - Písemné zkoušky profilové (školní) části (pozvánky mailem)
  • X. - X. 5. 2022 - Ústní maturitní zkoušky (dle rozpisu)

Důležité informace

  • Katalogy požadavků ke společné části maturitní zkoušky pro rok 2022 najdete na webové stránce nové maturity.
  • Český jazyk a literatura - kánon (seznam četby k maturitě v aktualizovaných kategoriích)

Profilová část - denní studium 

maturitní témata aktualizována pro třídy 8Č a 8IB 2021/22

  • Anglický jazyk (Berry, MA.)
  • Německý jazyk (Ing. Kučera)
  • Španělský jazyk (Mgr. Tomanová)
  • Matematika (RNDr. Šulc)
  • Dějepis (Mgr. Kopáček)
  • Občanský a společenskovědní základ (Mgr. Tejkal)
  • Základy ekonomie (Ing. Kučera)
  • Zeměpis (Mgr. Hopfinger)
  • Biologie (Dr. Opatová)
  • Fyzika (Mgr. Primová)
  • Chemie (Ing. Tejkalová)
  • Dějiny výtvarného umění (MgA. Špalová)

Profilová část - distanční studium

maturitní témata aktualizována pro třídu 4DS 2021/22

Absolventi gymnázia ❤

2021_-_oktava_b.jpg

2021 – oktáva B

třídní profesorka: Mgr. Lenka Nedvědová

(Burgetová Tereza, Hajmán Riikka, Holoubek Jan, Horák Samuel, Hradcová Julie, Imreová Rebecca, Janeček Josef, Kubík Kristián, Laštovka Pavel, Mares Anna, Or Gordon Tiana, Sonnberger Anita, Škácha David, Šubrtová Marie, Tománek Albert, Trmal Sebastian)

2021_-_oktava_a.jpg

2021 – oktáva A

třídní profesorka: Mgr. Markéta Králíčková, Ph.D.

(Beharová Sarah, Čapka Denis, Čásenská Barbora, Franco Bryan, Groh Tobias, Hudeček Martin, Leskour Jiří, Macháčková Berta, Middleton Tara, Palda Mikoláš, Petrikeev Alexey, Preiss Rudolf, Rokůsek Šimon, Štambach Jakub, Týcová Kristýna, Vodenka Karel)

8b_2020.jpg

2020 – oktáva B

třídní profesorky: Dr. Michala Opatová, Mgr. Ludmila Klejchová

(Santová Claudie, Hlavničková Anna, Zach Jiří, Manto Dorian, Bednářová Beáta, Greguška David, Kysela Tomáš, Selicharová Julie, Stropková Marina, Kotík Mikuláš, Kailová Klára, Nollová Petra, Volhejn Petr, Dvořáčková Eliška)

8a_2020.jpg

2020 – oktáva A

třídní profesor: Mgr. Ondřej Kopáček

(Jančárek Petr, Stavrovskyi Petr, Novozámský Václav, Sikyta Erik, Palda Sebastian, Turek Patrik, Barešová Soňa, Šmehlík David, Gonzalez Moya Alejandro)

f19b1510.jpg

2019 – oktáva B

třídní profesor: Ing. Tomáš Kučera

(Bartoň Tom, Bělíková Kristýna, Burget Tomáš, Bytomska Marie, Bytomski Maximilian, Fridrich Šimon, Marková Tereza, Mestek Jan, Měšťák Dominik, Michnová Barbora, Pales Daniel, Pískatý David, Tomíček Milan, Veselá Marie)

f19b2725.jpg

2019 – oktáva A

třídní profesorka: Mgr. Lenka Nedvědová

(Coufalová Veronika, Čefelín Samuel, Čistová Ekaterina, Havránek Josef, Horáček Michal, Jíra Stanislav, Melnykovyčová Naděžda, Truksová Adéla, Vacková Nina Pippelota)

0044_duhovka_lr-0327.jpg

2018 – oktáva A (1. montessori ročník)

třídní profesor: RNDr. Jiří Šulc

(Antal Igor, Begović Feďa, Behar Noam, Bentley Anna, Čadek Daniel, Fousek Adam, Goldsteinová Raquel, Hartingerová Emma, Jančošek Tomáš, Klímová Bety, Lachmanová Bára, Mann Ondřej, Middleton Megan, Pecková Sára, Spálenka František, Šedivý David, Šereda Jan, Šimůnek Jakub, Šubrt Jan, Šubrt Jiří)

17192256_1272798302756502_5529427909793508939_o.jpg

2017 – oktáva A

třídní profesorka: Mgr. Ellina Horalíková 

(Hosnedl Jakub, Chaloupková Eliška, Lachmanová Kateřina, Novotný Jan, Pilmajer Adam, Pirner Maxmilián, Posádová Lucie, Procházka Jan, Šubrt Oldřich, Valenta Přemysl)

mat_2016_okt_a.jpg

2016 – oktáva A

třídní profesorka: Ing. et Mgr. Hana Beranová

(Andraščík Dávid, Benešová Adéla, Hrdina Jonathan, Jech Petr, Kronberger Zdeněk, Lu Jie Ke, Portová Ráchel, Slavíček Oskar, Zbořil Marek)

mat_2015_okt_a_ples.jpg

2015 – oktáva A

třídní profesor: Ing. Tomáš Kučera

(Boháč Julián, Čermáková Anna, Hanousková Františka, Heráňová Dagmar, Imre David, Kačírek Petr, Kydlíčková Natálie Nina, Michelová Kristýna, Svoboda David, Wellart Adam, Zempliner David)

mat_2014_okt_ples.jpg

2014 – oktáva V

třídní profesor: Mgr. Josef Vondra

(Faberová Karolína, Hejnáková Zdislava, Jará Ladislava, Max Tomáš, Obermajerová Anna, Pokorný Roman, Wellart Karel)

mat_2013_okt.jpg

2013 – oktáva V

třídní profesor: Mgr. Josef Vondra

(Brandejská Veronika, Buchníčková Michaela, Fronová Karolína, Hartingerová Adéla, Koubová Kristýna, Pávová Tereza, Přenosil Kryštof)

mat_okt_2012_va_ples.jpg

2012 – oktáva VA

třídní profesoři: Dr. phil. Henning Schlegel, Mgr. Lenka Nedvědová

(Bukovská Adéla, Calta Filip, Dankanin David, Franz Daniel, Gyarfašová Andrea, Hasil Petr, Chaloupka Martin, Kocura Oliver, Koutesh Marek, Lazarovská Anna, Martínková Nikola, Micková Nikola, Mrkvičková Julie, Studeniak Igor, Šnajdr Michal, Vráb Tomáš, Zápotocká Kateřina)

mat_2012_okt_ples.jpg

2012 – oktáva VB

třídní profesorka: Mgr. Eva Sýkorová

(Brynda Adam, Černá Dominika, Dušková Veronika, Fajfrová Anežka, Gusarov Bogdan, Habarta František, Holman Jiří, Kabourková Hana, Karlík Václav, Lín Sebastián, Najman Matouš, Poch Michal, Pojerová Kateřina, Provazník Michal, Šimek Kryštof, Štiková Ornella, Uzel Kryštof, Veselá Tereza)

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png