resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Pro studenty

Maturita 2017

  • Maturita 2017 - základní informace zde
  • Maturita 2017 - orientační kalendář od Cermatu pro jarní maturity zde
  • Oznámení o předmětech k MZ 2016 - 2017 zde
  • Přihláška k maturitní zkoušce/opravné zkoušce nebo náhradní zkoušce (zde ke stažení)
     

Důležité informace

  • Katalogy požadavků ke společné části maturitní zkoušky pro rok 2017 najdete na webové stránce nové maturity.
  • Český jazyk a literatura - kánon (seznam četby k maturitě v aktualizovaných kategoriích)
     

Profilové maturitní zkoušky - tematické okruhy 2016/17 

  • Anglický jazyk
    • oktáva (E. Horalíková)
    • 4.DS (M. Hančová)
  • Francouzský jazyk
  • Německý jazyk
    • oktáva (T. Kučera)
    • 4.DS (T. Kučera)
  • Španělský jazyk
  • Občanský a společenskovědní základ
    • oktáva (J. Kratochvíl)
    • 4.DS (K. Trnková, T. Kučera)
  • Základy ekonomie
  • Matematika
  • Biologie
  • Chemie
  • Fyzika
  • Zeměpis
    • oktáva (P. Hopfinger)
    • 4.DS (J. Vondra)
  • Dějepis
  • Informatika
    • 4.DS (M. Coufalová)

 

Naši maturanti  absolventi gymnázia

img-20160915-wa0012.jpg

2017 – oktáva A

třídní profesorka: Mgr. Ellina Horalíková 

(Hosnedl Jakub, Chaloupková Eliška, Lachmanová Kateřina, Novotný Jan, Pilmajer Adam, Pirner Maxmilián, Posádová Lucie, Procházka Jan, Šubrt Oldřich, Valenta Přemysl)

mat_2016_okt_a.jpg

2016 – oktáva A

třídní profesorka: Ing. et Mgr. Hana Beranová

(Andraščík Dávid, Benešová Adéla, Hrdina Jonathan, Jech Petr, Kronberger Zdeněk, Lu Jie Ke, Portová Ráchel, Slavíček Oskar, Zbořil Marek)

mat_2015_okt_a_ples.jpg

2015 – oktáva A

třídní profesor: Ing. Tomáš Kučera

(Boháč Julián, Čermáková Anna, Hanousková Františka, Heráňová Dagmar, Imre David, Kačírek Petr, Kydlíčková Natálie Nina, Michelová Kristýna, Svoboda David, Wellart Adam, Zempliner David)

mat_2014_okt_ples.jpg

2014 – oktáva V

třídní profesor: Mgr. Josef Vondra

(Faberová Karolína, Hejnáková Zdislava, Jará Ladislava, Max Tomáš, Obermajerová Anna, Pokorný Roman, Wellart Karel)

mat_2013_okt.jpg

2013 – oktáva V

třídní profesor: Mgr. Josef Vondra

(Brandejská Veronika, Buchníčková Michaela, Fronová Karolína, Hartingerová Adéla, Koubová Kristýna, Pávová Tereza, Přenosil Kryštof)

mat_okt_2012_va_ples.jpg

2012 – oktáva VA

třídní profesoři: Dr. phil. Henning Schlegel, Mgr. Lenka Nedvědová

(Bukovská Adéla, Calta Filip, Dankanin David, Franz Daniel, Gyarfašová Andrea, Hasil Petr, Chaloupka Martin, Kocura Oliver, Koutesh Marek, Lazarovská Anna, Martínková Nikola, Micková Nikola, Mrkvičková Julie, Studeniak Igor, Šnajdr Michal, Vráb Tomáš, Zápotocká Kateřina)

mat_2012_okt_ples.jpg

2012 – oktáva VB

třídní profesorka: Mgr. Eva Sýkorová

(Brynda Adam, Černá Dominika, Dušková Veronika, Fajfrová Anežka, Gusarov Bogdan, Habarta František, Holman Jiří, Kabourková Hana, Karlík Václav, Lín Sebastián, Najman Matouš, Poch Michal, Pojerová Kateřina, Provazník Michal, Šimek Kryštof, Štiková Ornella, Uzel Kryštof, Veselá Tereza)

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png